Kommende kurs 2019

Her finner du oversikt over våre kommende kurs

Kommende kurs

HACCP Innføring

Lillestrøm 26. feb (FULLBOOKET) 

Bergen 9. april 

HACCP Workshop

Lillestrøm 5.-7. mars (FULLBOOKET)

Bergen 5.-7. november 

FSSC/ISO 22000

Lillestrøm 14. mars

Praktisk revisjonskurs for matindustrien

Trondheim 19.-21. mars - få plasser igjen

Food Fraud / Matsvindel

Lillestrøm 10. april 

HACCP Videregående

Lillestrøm 21.-22. mai 

Aquatiq Food Forum 2019

Oslo 10.-11. september 

Grunnleggende mikrobiologi

Lillestrøm 12. november 

Prøvetaking og holdbarhetsforsøk

Lillestrøm 13.-14. november 

Aquatiq Consult Katalog 2018

Kurs, revisjon og konsulenttjenester for matbransjen.

Kontakt Aquatiq Consult

Hva gjelder henvendelsen?
I henhold til GDPR.

 

Kontakt oss

Mariann Kirkerød

Managing Director
Aquatiq Consult
+47 415 59 870
mariann.kirkerod@aquatiq.com

Kirsti Mathisen

Senior Consultant & Course Coordinator
Aquatiq Consult
+47 957 94 008
kirsti.mathisen@aquatiq.com

Daniel Antonsen

Senior Consultant
Aquatiq Consult
+47 405 55 510
daniel.antonsen@aquatiq.com

Trond Stokmo

Senior Consultant & Auditing Coordinator
Aquatiq Consult
+47 908 30 918
trond.stokmo@aquatiq.com

Merete Kiserud

Senior Consultant
Aquatiq Consult
+47 932 12 505
merete.kiserud@aquatiq.com

Jan Egil Kummervold

Senior Consultant
Aquatiq Consult
+47 951 52 927
jan.egil.kummervold@aquatiq.com

Elise Solberg Løvlund

Senior Consultant
Aquatiq Consult
+47 478 91 676
elise.lovlund@aquatiq.com

Kine Rædergård Skrivervik

Consultant
Aquatiq Consult
+47 986 83 524
kine.skrivervik@aquatiq.com