Kontakt oss

Her finner du kontaktinfo og oversikt over våre ansatte i Norge og Danmark.

Kontakt oss

Norge

Brobekkveien 80B, 0582 Oslo.
Email: foodfactory@aquatiq.com
Tel: +47 61 24 70 10

Danmark

Navervej 4, 8382 Hinnerup.
Email: foodfactory.dk@aquatiq.com
Tel: +45 25 80 05 30

Automation DK

Navervej 4, 8382 Hinnerup.
Email: foodautomation.dk@aquatiq.com
Tel: +45 202 10 123 

 

Service Support 24/7

Tel:  +45 70 21 83 70

Finn kontaktinfo på ansatte under.

Norge

Hans Rasmussen

Managing Director / CEO
Aquatiq Food Factory
+45 258 00 530
hans.rasmussen@aquatiq.com

Peter Viggo Petersen

Technical Director / CTO
Aquatiq Food Factory
+47 990 93 301
peter.petersen@aquatiq.com

Monika Kowalczyk

Project Manager
Aquatiq Food Factory
+47 476 69 775
monika.kowalczyk@aquatiq.com

Stine Ohrvik

Project Engineer
Aquatiq Food Factory
+47 952 09 673
stine.ohrvik@aquatiq.com

Danmark

Hans Rasmussen

Managing Director / CEO
Aquatiq Food Factory
+45 258 00 530
hans.rasmussen@aquatiq.com

Søren Pedersen

Technical Director / CTO
Aquatiq Food Factory Danmark
+45 258 00 531
soren.pedersen@aquatiq.com

Rasmus Lindner

Project Manager
Aquatiq Food Factory Danmark
+45 258 00 534
rasmus.lindner@aquatiq.com

Lennarth Smed

Project Manager
Aquatiq Food Factory Danmark
+45 258 00 533
lennarth.smed@aquatiq.com

Lena Buchardt Frederiksen

Project Engineer
Aquatiq Food Factory Danmark
+45 258 00 535
lena.frederiksen@aquatiq.com

Steffan Schultz

Smed
Aquatiq Food Factory Danmark
+4525800532
steffan.schultz@aquatiq.com

Food Automation

Allan Weibel Hansen

Managing Director
Aquatiq Food Automation
+45 202 10 123
allan.hansen@aquatiq.com

Kristian Østergaard

Chief Technological Officer / CTO
Aquatiq Food Automation
+45 246 78 370
kristian.ostergaard@aquatiq.com

Benny Dalgaard

Project Manager
Aquatiq Food Automation
+45 278 44 368
benny.dalgaard@aquatiq.com

Kontakt Aquatiq Food Factory

Hva gjelder henvendelsen?
I henhold til GDPR.